Rammstein - Du Hast
Медленный LZ.
Бля, охуенчик ваще.
http://www.youtube.com/watch?v=XFh6FC07_pY
http://www.youtube.com/watch?v=ihNhBSMk3so Это тип какая-то греческая Адаптация или чо?
https://www.youtube.com/watch?v=lAy7XYBQwc4 Not to renew the old holywar, but this version makes much more sense than Nirvana's.